Wiercenie otworów w betonie – Cennik Wiercenia w Żelbecie

Wiercenie w żelbecie i betonie wymaga precyzji, specjalistycznego sprzętu, oraz doświadczenia, które posiada nasza firma. Swoim klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Podejmujemy się realizacji każdego zlecenia bez względu na to, ile lat ma beton, jaki jest jego stan oraz grubość.

Zawsze jednak zachowujemy ostrożność, i nim rozpoczniemy pracę, dokładnie badamy wszelkie możliwe zagrożenia oraz trudności, z jakimi może się spotkać podczas swojej pracy. Z tego też względu nasi klienci zawsze są zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług wiercenia w betonie, oraz polecają nas kolejnym klientom, co jest dla nas najlepszą reklamą z możliwych.

Wiercenie w betonie potwierdzone 15-letnim doświadczeniem

Wiemy bardzo dobrze, jak wiele czasu zwykle zajmuje wiercenie betonu. My natomiast dzięki temu, że posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem techniki diamentowej, że możemy pochwalić się specjalnie wzmacnianymi wiertłami oraz tarczami piłowymi, tzw. ciecie piłą, możemy zaoferować swoim klientom zdecydowanie krótszy czas realizacji poszczególnych usług. Ze swoimi klientami zawsze dokładnie omawiamy plan podejmowanych przez nas prac, wspólnie czuwamy nad bezpieczeństwem, oraz podejmujemy nieraz trudne decyzję dotyczące przerwania pracy, jeśli ich dalsze prowadzenie zagraża bezpieczeństwu, lub może niekorzystnie wpłynąć na jakość prowadzonych przez nas usług.

Szeroka gama naszych usług obejmuje wiercenie wszelkiego rodzaju otworów. Dzięki specjalistycznym maszynom swoim klientom możemy zaproponować wykonanie otworów niemalże w każdym kształcie, o idealnych wręcz kształtach. Wykonujemy otwory przeznaczone zarówno pod różnego rodzaju instalacje, otwory technologiczne, oraz wszelkie inne, o bardzo zróżnicowanej średnicy. Wykonywane przez nas wiercenie w betonie, należy niewątpliwe do jednych z bardziej precyzyjnych, jakie jest oferowane na rynku. Naszych klientów możemy zapewnić o tym, że będą zadowoleni ze współpracy z nami.

Wiercenie otworów w betonie i żelbecie – Oferta usług

Jeśli cenią sobie Państwo precyzję, doświadczenie, oraz wykonywanie poszczególnych usług za pomocą najbardziej nowoczesnych urządzeń na rynku, jeśli cenią sobie Państwo możliwość współpracy z firmą, która prowadzi swoją działalność na terenie całego kraju to zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że oferowane przez nas wiercenie w betonie spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do skorzystania z naszych usług.

Wiercenie otworów za pomocą wierteł koronowych, które zawierają wmontowane segmenty diamentowe.

Wykonujemy otwory we wszystkich twardych materiałach budowlanych: betonie, żelbecie, cegle, kamieniu naturalnym itp.

 

Zastosowanie:

 • wiercenie otworów pod instalacje grzewcze, elektryczne, sanitarne, wentylacyjne
 • wiercenie otworów w stropach i ścianach
 • wiercenie otworów o dużej średnicy
 • wiercenie otworów pod korytka technologiczne
 • otwory głębokiego wiercenia pod kotwy w fundamentach i ścianach w celu wzmocnienia budynku
 • pobieranie próbek

 

Możliwości

 • przewiercenie otworów o średnicach od ∅10 do ∅1200 o dowolnej długości
 • wiercenie pod dowolnym kątem, np. do instalacji rur gazowych
 • montaż wiertnicy przy pomocy przyssawki próżniowej na powierzchniach bez możliwości zakotwienia ( np. basen)
 • możliwość wiercenia bez użycia wody

Zalety

 • wiercenie na mokro i sucho
 • duża precyzja parametrów
 • minimalny poziom hałasu
 • brak wibracji i naruszenia statyki obiektu