Rozbiórki techniczne

ROZBIÓRKI TECHNICZNE ROBOTEM BROKK

Mając do dyspozycji roboty wyburzeniowe BROKK oferujemy rozbiórki a także wyburzanie budynków oraz obiektów żelbetowych, betonowych, ceglanych oraz wszelkich innych materiałów stosowanych w budownictwie o różnych gabarytach.

Rozbiórki techniczne wymagają nie tylko zastosowania odpowiedniego sprzętu, nie tylko wymagają wielu cięć, ale przede wszystkim dokładnie zaplanowanych działań, które umożliwią szybkie usunięcie wszelkich pozostałości po danym budynku, bez konieczności pozostawiania w miejscu rozbiórki fundamentów, czy niektórych z elementów konstrukcyjnych, które były bardzo mocno i głęboko osadzone w ziemni. Wiemy z doświadczenia, że to właśnie te elementy stanowią często największy problem podczas prowadzenia rozbiórki, jednak dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy pojawiający się podczas prac problem.

Wykonując rozbiórki techniczne zawsze mamy na uwadze to, jakie będzie dalsze przeznaczenie danego ziemi, oraz to, czy dany budynek ma zostać rozebrany w całości, czy też mamy rozebrać tylko niektóre z jego części. Podczas realizacji tego niezwykle skomplikowanego i złożonego zlecenia zachowujemy nie tylko wszelkie środki ostrożności, ale mamy świadomość tego, że użycie ciężkiego sprzętu, może spowodować poważne uszkodzenia w sąsiednich budynkach. Dlatego też bardzo często decydujemy się nie na wyburzanie, ale na odcinanie poszczególnych elementów konstrukcyjnych tak, aby prowadzone przez nas prace nie powodowały dodatkowych szkód, budynkach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie rozbiórki.

Prowadzimy rozbiórki techniczne wszelkiego rodzaju obiektów, od nieużywanych instalacji, po rozbiórki budynków, oraz hal. Zawsze prosimy swoich klientów o dostarczenie planów konstrukcyjnych. Dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami w tym zakresie, prowadzone przez nas prace są w pełni bezpieczne, a żadne z elementów konstrukcyjnych nie pozostają niezabezpieczone podczas wykonywania przez nas prac. Również dbamy o to, aby obszar, na którym prowadzimy prace został odpowiednio zabezpieczony, i podczas trwania poszczególnych prac, nie znajdowały się na nim osoby postronne, których życie może zostać zagrożone.

 

Z całą pewnością naszą zaletą jest to, że wszelkiego rodzaju rozbiórki techniczne prowadzimy w bardzo krótkim czasie. Dlatego też, jeśli zależy Państwu na czasie, to zdecydowanie się na nawiązanie współpracy z naszą firmą, i powierzenie nam tego niezwykle odpowiedzialnego zadania jest bardzo dobrą decyzją. Zapraszamy do kontaktu, oraz do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.