Cięcie żelbetu

Cięcie żelbetu

Precyzja cięcia z dokładnością do jednego milimetra, zachowanie idealnie równych krawędzi, szybkość, wytrzymałość, oraz możliwość pracy niemalże w każdych warunkach – tak wygląda cięcie żelbetu oferowane przez naszą firmę. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług. Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z najnowszych urządzeń, dzięki którym cięcie w tak wytrzymałym materiale, jakim jest żelbeton nie stanowi najmniejszego problemu.

Cięcie żelbetu techniką diamentową

Przez wiele długich lat, podczas których zdobywaliśmy doświadczenie w tym właśnie względzie nauczyliśmy się między innymi tego, jak ważna jest prawidłowa ocena żelbetonu, jak ważne jest wcześniejsze zapoznanie się z planami konstrukcyjnymi tak, aby podczas wycinania otworów nie doszło do żadnych nieprzewidzianych sytuacji. Z tego też względu przed rozpoczęciem prac swoich klientów zawsze pytamy o to, jak została wykonana konstrukcja, oraz jakie jest przeznaczenie wycinanych przez nas otworów. Dzięki temu możemy dobrać najlepszą technikę cięcia, która zapewni nam sukces, i sprawi, że wykonany przez nas otwór będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Bezpieczne cięcie żelbetu w firmie Malbud

Rozumiemy, jak ważna dla naszych klientów jest możliwość wcześniejszego zapoznania się z naszymi umiejętnościami, oraz efektami naszej pracy. Dlatego też w siedzibie naszej firmy mogą Państwo zobaczyć jak wyglądają poszczególne otwory, jak przebiega cięcie żelbetu poszczególnymi technikami, oraz jakie są konsekwencje nieodpowiedniego wykonania cięcia, które w przypadku żelbetonu może zakończy się poważnymi uszkodzeniami konstrukcyjnymi, co będzie wymagało zastosowania licznych podpór. W efekcie wykonany w takiej sytuacji otwór nie będzie spełniać oczekiwań naszych klientów.

Wiemy z doświadczenia, że cięcie żelbetu jest jednym z bardziej wymagających, podczas którego może dojść do bardzo różnych sytuacji. Minimalizując zagrożenie, przeglądając uważnie plany konstrukcyjne dotyczące zarówno samej budowli wykonanej z żelbetonu, jak i przyszłej instalacji, możemy podjąć najlepszą decyzję dotyczącą tego, jaką techniką należy wykonać cięcie, oraz jakie środki bezpieczeństwa zastosować podczas prac. Dzięki temu gwarantujemy Państwu, że w pozostałej części żelbetonu nie dojdzie do groźnych pęknięć, a wykonane przez nas cięcie będzie idealnie i niezwykle wręcz precyzyjne.